SVATEBNÍ PŘÍPRAVA

NEJSTE NA TO SAMI…

Každá nevěsta by si přála, aby její svatba proběhla v klidu a bez komplikací. Pokud se rozhodnete pro větší svatbu, přichází ke zvážení služby svatebního koordinátora. Jako koordinátorku, nebo koordinátora si můžete zvolit buď kamarádku, která má organizační sklony a nevadí ji svatbu strávit spíše pracovně, anebo tyto starosti přehodit na profesionálku.

Různé svatební agentury nabízí různé služby. My jsme se rozhodli jít nejjednodušší cestou, a naše služby jsme rozdělili na "svatební přípravu" a "svatební koordinaci".

Svatební příprava

Doba, která je před svatbou. Svatební koordinátorka Vám doporučí kvalitní a spolehlivé dodavatele, kteří splní Vaše požadavky. Nejste si jistá výběrem květin a kam všude budou potřeba, jak vybrat svatební dort a k němu ladící svatební oznámení. Kam pro oblek pro ženicha a kde vybrat šaty pro nevěstu, a družičky. Svatební koordinátorka kontaktuje všechny dodavatele před svatbou, aby vše klaplo a počítalo se s objednanými službami. Pomůže s ubytováním hostů, i se svatebními dary, apod.

repliky hodinek repliky rolex