NAŠE KNIHY a ostatní zajímavosti

E-book / příručka                Katka Srbová

Jak mít perfektní svatební fotografie?

 

Svatba se připravuje většinou velmi pečlivě. Je to den, který by měl být nezapomenutelný. A to, jak jste vypadali, jak jste se cítili, a kdo s vámi byl ... to vše uvidíte na svatebních fotografiích.

Nejdříve je budou chtít vidět všichni příbuzní, pak je budou chtít vidět všichni kamarádi, a nakonec si je jednou za čas vezmete vy, a třeba i se svými dětmi budete listovat vzpomínkami na ten báječný den...

 

... A teď si představte, že dopadnou katastrofálně. Že mamince bude chybět hlava, a vy budete na všech fotkách zezadu, anebo třeba celá modrá. 

 

I to se může stát... a proto, po 14ti letech v kolotoči svateb, (a opravdu jsem toho viděla už hodně), jsem napsala:    Rádce pro všechny, kteří chtějí mít perfektní svatební fotografie. Tady je! 

Vydali jsme publikaci           Katka Srbová a Zdena Balíková

KUTNÁ HORA - místo pro vaši svatbu

Tuto brožuru jsme se rozhodly napsat proto, že je stále více lidí, kteří by rádi měli svatbu v Kutné Hoře. Z nějakého důvodu ale nechtějí využít obřadní síň Vlašského dvora, a hledají pro svoji svatbu něco trochu jiného.

V jednom z nejromantičtějších měst České republiky je dostatek různých míst, kde lze uspořádat svatební obřad a nespočet krásných zákoutí pro nezapomenutelné fotografie. Rádi vám představíme alespoň několik z nich.

E-book / příručka                Zdena Balíková

KALENDÁŘ SVATEBNÍCH PŘÍPRAV

 

Každý, kdo připravuje, anebo pomáhá připravovat svatbu by měl mít při ruce náš kalendář svatebních příprav. Díky němu na nic nezapomenete. On vám vše připomene. Nepostradatelný pomocník pro vaše svatební přípravy.