ŠKOLA SVATEBNÍCH KOORDINÁTOREK

Také jsi jako malá chtěla být princeznou?
Staň se svatební koordinátorkou,
postav se na vlastní nohy a získej práci snů. 

Miluješ energii kolem svateb? Ráda něco organizuješ?
Vdává se Ti kamarádka?  Překvap ji a uspořádej jí báječnou svatbu!
Kdo ví, třeba pak objevíš nový směr, jak se realizovat ve svém životě.

JAK TO CELÉ ZAČALO?

A ROZHODNĚ NEKONČÍ...

Narodila jsem se v Kutné Hoře, která je sama o sobě romantickým místem. Mým dětským snem bylo být princeznou. Z dětského snu se pomalu formovala realita... Zjistila jsem totiž, že obklopovat se "skoroprinceznami" je lepší. A mít kolem sebe super tým je nepopsatelný pocit.

Začátky byly jak jinak - krkolomné. V roce 2001 jsem založila v Kutné Hoře "svatební salon", který neměl být pouze klasická půjčovna svatebních a společenských šatů. Postupem času jsme začali již s kolegyněmi nabízet důvěrnější a širší škálu služeb, a proto jsem začala nabízet SVATBA ALL IN ONE, tedy: „Celý svatební den zařídíme od A po Z podle vašich požadavků a představ“.

V roce 2006 jsem otevřela pobočku svatebního salonu i v podkrnošském městě Semily. V září 2018 jsme tuto pobočku (hlavně z personálních důvodů) uzavřeli.

Od roku 2014 je naše firma společnost s ručením omezeným.

 Já sama jsem si byla vědoma toho, jak snoubenci jsou vystresovaní předsvatebními přípravami, které si museli vyřizovat a připravovat sami. Svatební den je pouze jejich a nešlo žít s vědomím, že i během dne D jsou nervózní, zda vše je koupeno, připraveno, nachystáno atd. A tak jsme umožnili budoucím manželům, aby jejich svatební den svěřili do našich rukou.

Snažíme se všem potenciálním zákazníkům (především nevěstám) poskytnout ty nejlepší služby, jež souvisejí s přípravou, organizací a koordinací svatby. Uvědomujeme si, že snoubenci chtějí, aby jejich svatební den byl nezapomenutelný a ojedinělý, a proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Chceme, aby pro budoucí manžele byla příprava svatebního dne „kouzelnou cestou“ před svatebním dnem. 

"Svatební den není o barvě květiny, o ceně pozvánky, ale jen o vás dvou"

 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se pochopit jeho duši, která nám napoví, jak by jejich svatební den měl vypadat. Každý jsme jiný, každá svatba je jiná a z toho vycházíme.

 Věříme, že slovo svatba nezevšední a uchová si tu nádhernou atmosféru plnou lásky a štěstí.

 Během doby, co připravujeme svatby, jsme si uvědomili, že neexistuje nejlepší svatba. Je jedno, jestli je skromná či honosná. Všechny jsou nádherné, jelikož zazní ty nádherná dvě slůvka: „ANO ... a  ....  ANO“.

 Dovolte nám připravit Vám nezapomenutelný den, který bude jen o Vás dvou.

NÁŠ TEAM

Domča

Svatební výzdoby

Bára

Semináře svatebních koordinátorek

Adéla

Svatební koordinace

Kristýna

Svatební koordinace a floristika

Iva

Salon

Katka

Semináře, salon, svatby

NAŠE VIZE

Myslíme si, že spousta lidí dělá spoustu věcí neefektivně, a krkolomě.

A když by využili našich rad, zjednoduší si společný život, hlavně před svatbou.

"Chceme se věnovat mezinárodním svatbám, protože zde cítíme, že je naše pomoc nejvíce potřeba."

Jsou pro nás velkou výzvou i svatby v novém, netradičním prostředí. Ale dokážeme udělat i tu správnou atmosféru na "tradičnějších" místech.

Jsme fajn parta, a budeme rádi vašimi dobrými přáteli při plánování vaší svatby.

Katka a celý kolektiv Svatba IN